Участь у підвищенні кваліфікації в онлайн-форматі

Дата: 07.10.2022 14:15

Працівники загального відділу Ружинської селищної ради Юлія Федорович та Наталія Гулько взяли участь у підвищенні кваліфікації в онлайн-форматі на базі Житомирського регіонального центру підвищення кваліфікації Житомирської обласної військової адміністрації для державних службовців категорій «Б», «В», посадових осіб органів місцевого самоврядування IV–VII категорій посад за загальною короткостроковою програмою «Доступ до публічної інформації». Працівники загального відділу під час проходження підвищення кваліфікації заслухали лекцію Людмили Горохової – кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії та політології Житомирського державного університету ім. І.Франка на тему: «Закон України «Про доступ до публічної інформації»: основні аспекти», пройшли курс семінарського заняття за участю Петра Грибана – юриста, експерта з прав людини на тему: «Класифікація інформації та способи роботи з нею» та опрацювали практичне заняття за участю Тетяни Хоменко - начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації на тему: «Організація роботи органами влади з публічною інформацією».