РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Пам'яті Віталія Цибори… У річницю його народження у Мовчанівці вшанували пам’ять свого героя.

Дата: 06.10.2022 17:50

Цибора Віталій Вікторович народився 06 жовтня 1993 року в селі Мовчанівка, де промайнули дитячі та шкільні роки. Людина народжується для життя, для продовження роду людського, для мирної праці, щоб творити красу і добро. Проте все перекреслює страшне явище, яке називається війною. Хіба міг подумати Віталій, що в свої 20 років доведеться брати участь у бойових діях, захищати свою державу, свою Україну... Цибора Віталій, кулеметник, старший солдат військової служби, 24 червня 2014 року героїчно загинув під час відбиття збройного нападу російських найманців на опорний пункт військової частини польова пошта В 0849 в районі села Панченково Свердловського району Луганської області. Загинув героєм на своїй українській землі, захищаючи її цілісність та незалежність. Сьогодні одна із вулиць Мовчанівки носить його ім'я. На будівлі школи встановлено пам'ятну дошку. На місці захоронення встановлено пам'ятник, біля якого завжди нев'янучі квіти. Пам'ятаємо, сумуємо! Герої не вмирають!