Новини із життя старостинських округів

Дата: 04.10.2022 18:00

Протягом минулого тижня у Дерганівському старостинському окрузі зареєструвалася одна особа як ВПО, котра приїхала з м.Балаклія Харківської області. Вирішено питання із забезпеченням її продуктами харчування, одягом, засобами гігієни та іншими необхідними матеріалами.

«Внутрішньо переміщенні особи, які зареєстровані та проживають на території старостинського округу, за потреби, були повідомлені про проведення виїзного прийому лікарами від Червоного хреста в амбулаторії с.Білилівка.

Постійно проводиться збір гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ та військових шпиталів», - розповіла староста Антоніна Зінькова.

Продовжується заготівля дрів для Білилівської гімназії на опалювальний сезон 2022-2023 року, погрузка дрів та складання і прибирання гілок.

Постійно проводиться прийом громадян з питань оформлення допомог, пільг, субсидій, реєстрації місця проживання, видачі довідок та актів обстеження.