Ружинська громада продовжує впроваджувати цифрові технології для спрощення ідентифікації особи та використання електронних документів у медичних закладах та комунальних установах громади. Наразі запроваджено шеринг документів (можливість ділитися електронною копією своїх документів) через застосунок ДІЯ для ідентифікації своєї особистості.

Наразі шерингом ДІЯ QR можна скористатися у МКП “Господарник”, КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” та КНП “Ружинська Центральна лікарня” Ружинської селищної ради.

Документи, доступні для перевірки:

паспорт громадянина України (ID-картка)

картка платника податків (РНОКПП),

Щоб надіслати копії цифрових документів з Дії, відскануйте спеціальний QR-код, який нададуть Вам працівники цих закладів, або який розміщений на вказівниках у МКП “Господарник”, КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” та КНП “Ружинська Центральна лікарня” та підтвердіть запит на передачу документів. Цифрова копія документа буде надіслана до інформаційної системи відповідного закладу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису