Запроваджено шеринг документів через застосунок ДІЯ для ідентифікації своєї особистості.

Дата: 04.10.2022 11:18

Ружинська громада продовжує впроваджувати цифрові технології для спрощення ідентифікації особи та використання електронних документів у медичних закладах та комунальних установах громади. Наразі запроваджено шеринг документів (можливість ділитися електронною копією своїх документів) через застосунок ДІЯ для ідентифікації своєї особистості.

Наразі шерингом ДІЯ QR можна скористатися у МКП “Господарник”, КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” та КНП “Ружинська Центральна лікарня” Ружинської селищної ради.

Документи, доступні для перевірки:

паспорт громадянина України (ID-картка)

картка платника податків (РНОКПП),

Щоб надіслати копії цифрових документів з Дії, відскануйте спеціальний QR-код, який нададуть Вам працівники цих закладів, або який розміщений на вказівниках у МКП “Господарник”, КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” та КНП “Ружинська Центральна лікарня” та підтвердіть запит на передачу документів. Цифрова копія документа буде надіслана до інформаційної системи відповідного закладу.