Ружинські поліцейські віднині мають нового керівника

Дата: 03.10.2022 15:12

Начальником відділу поліцейської діяльності №2 Бердичівського районного відділу поліції ГУНП призначено добре знаного у громаді поліцейського – Ігоря Володимировича Новаківського, який має стаж правоохоронної діяльності понад 23 роки служби лише у Ружині.

Ярослав Онищук, який до цього очолював Ружинський підрозділ поліції, пішов на підвищення – його призначено заступником начальником Бердичівського райвідділу поліції.

Селищний голова Людмила Біляк, вітаючи нового очільника поліції з призначенням, висловила побажання, щоб Ігор Новаківський працював так, аби мати повагу і підтримку як у колективі, так і загалом у громаді. А всі разом – органи поліції та органи місцевої влади, маючи порозуміння, досягли спільного результату – безпеки у громаді та для її мешканців.