У п’ятницю відбулося спільне засідання депутатських комісій та 30 позачергова сесія 8 скликання

Дата: 03.10.2022 12:27

Депутатами було розглянуто 16 питань порядку денного. Традиційно було внесено чергові зміни до бюджету громади з метою підтримки закладів освіти. Депутатами також затверджені зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Ружинської селищної ради на 2021-2025 роки для посилення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще однією важливою програмою, прийнятою на засіданні, стала Програма підтримки Збройних Сил України на 2022-2024 роки. Крім того, депутати надали дозвіл на відкриття у третьому дитсадку додаткової групи – там планують прийняти дітей і ДНЗ №1, який зараз не працює у воєнний час через відсутність укриття. Серед небагатьох земельних питань, винесених на сесію, варто виокремити рішення про надання в оренду «Будівельній кераміці» земельної ділянки під кар’єром. Нагадаємо, на одній із попередніх сесій депутати також надали в оренду цьому ж підприємству земельну ділянку, на якій розташовані приміщення цегельного заводу. Таким чином, з’явилися суттєві передумови для відновлення у Ружині роботи цього підприємства.