Відділ земельних відносин, сільського господарства та екології селищної ради інформує, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) та Мінагрополітики нададуть 30 000 поліетиленових зернових рукавів. Засоби зберігання зможуть отримати агровиробники: юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП), які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих. Кількість рукавів розраховується відповідно до оброблюваної площі.

Подання заяв на участь у програмі здійснюється за допомогою ДАР (https://www.dar.gov.ua/). Основні вимоги до учасників програми:

•  площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до 10 000 га; •  використання отриманих рукавів виключно для зберігання власно вирощеної продукції;

•  розташування оброблювальних земель на підконтрольних уряду територіях України;

•  самостійний вивіз рукавів зі складів у своїй області, або у сусідній області Прийом заявок триває до 9 жовтня. Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок, учасники програми отримають підтвердження про надання допомоги через ДАР, а також будуть повідомлені про адресу складу для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства. Інструкція щодо технології зберігання зерна у зерносховищах із застосуванням полімерних зернових рукавів https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0176-11#Text З додатковими запитаннями чи відгуками можна звертатися:

•  Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) – з питань участі у програмі підтримки: +38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA-Feedback@fao.org

•  З технічних питань щодо реєстрації через систему ДАР: +38 044 339 9215;  support@dar.gov.ua

Фото без опису