Перед опалювальним періодом дещо змінили порядок призначення субсидій

Дата: 03.10.2022 09:40

Уряд розширив коло осіб, які мають право на житлові субсидії.  Ці зміни було внесено з урахуванням економічного та воєнного стану в Україні постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 р. № 1041.

Тепер на субсидії також можуть подаватись ті люди, які:

-  мають у власності декілька житлових приміщень або будинків, право власності на які набуто шляхом успадкування;

-  належать до складу домогосподарства і перебувають за кордоном у період дії воєнного стану;

-  мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, яка утворилась в період дії воєнного стану.

Адміністратори відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Ружинської селищної ради  продовжують приймати людей, які хочуть отримати державну допомогу на опалювальний сезон 2022/2023. Тим, хто отримував субсидії у попередні періоди — приходити подавати нові заяви не потрібно. Їм буде здійснений автоматичний перерахунок. Натомість люди, які звертаються за субсидією вперше, та люди, в яких відбулися зміни у домогосподарстві, мають подати пакет документів до Цнапу Ружинської селищної ради.