У селі Вільнопілля жителів села турбує питання щодо роботи Вільнопільської школи, у якій відсутнє укриття. «На даний час, відповідно до діючих нормативних актів, навчальний заклад у період воєнного стану не може функціонувати за відсутності укриття, тому Вільнопільська школа проводить навчання для дітей онлайн, але можливе підвезення дітей, за бажанням батьків, до найближчих навчальних закладів, у котрих відбувається очне навчання»,- проінформувала Людмила Біляк.

Також жителів села турбує поганий стан доріг, які потребують ремонту, та облаштування дитячого майданчика. Селищний голова відвідала бібліотеку, де проводять діти своє дозвілля.

У селі Вишневе жителі села звернулися з приводу ремонту дороги, надання медичних послуг жителям села, роботи поштового відділення та магазину.

Для опрацювання та вирішення окремих піднятих питань доручення доручення від очільниці громади отримали керівники структурних підрозділів селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису