На території Березянського старостинського округу проводяться роботи по благоустрою сіл Березянка, Причепівка, Чехова: вирубування кущів, обкошування бурянів, утримання в належному стані дитячого майданчика, серед населення проводиться робота по роз’ясненню правил підготовки до опалювального сезону будинків, протипожежної безпеки.

«Наведено лад на території дитячого садочку «Сонечко». Працівниками школи та батьками школярів було приведено в належний стан укриття школи»,- розповідає староста Катерина Шендерівська.

Філія «Центру культури та дозвілля» селищної ради під керівництвом директора Полінкевича Д.В. провела нещодавно благодійний концерт. Зібрані кошти (а це 10,5 тисяч гривень) було спрямовано для закупівлі військового обмундирування ЗСУ. Наймолодшій учасниці концерту Єві Запальській – 5 років, найстаршій - Галині Філозоп – 61 рік. Під час концерту в залі перебував в короткотерміновій відпустці військовослужбовець Олександр Мацюк. Староста Катерина Шендерівська від імені Ружинської громади подякувала захиснику за мирне небо, а зал вітав його стоячи довготривалими оплесками. Олександр Мацюк запевнив, що в України обов’язково буде Перемога!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису