Українці, які постраждали від війни, можу отримати фінансову допомогу від благодійної організації ADRA Ukraine.

Гроші можуть отримати:

діти-сироти та напівсироти, багатодітні сім'ї;

сім'ї з дітьми, які виїхали з регіонів ведення активних бойових дій чи все ще перебувають там;

вагітні жінки та жінки, які годують дітей;

жінки/чоловіки, які самостійно виховують дітей; особи з інвалідністю старше 50 років;

особи з інвалідністю, хронічними захворюваннями, пораненнями внаслідок бойових дій.

Фінансова допомога доступна людям, які перебувають чи перебували у Києві, Сумах, Харкові, Херсоні, Миколаєві, Донецьку, Луганську, Запоріжжі, Житомирі, Чернігові та їхніх областях.

Щоб отримати допомогу потрібно подати відповідну заявку через гарячу лінію. Тобто потрібно зателефонувати (за номером телефону (067) 333-17-52), щоб обговорити з оператором всі деталі програми. Після того, як оператор прийме від вас заяву, потрібно надіслати свої документи у чат-бот в Telegram чи Viber.

Документи які потрібно надіслати:

Фото/копія документів кожного члена сім'ї (зокрема, перша і друга сторінки паспорта і прописка. Якщо у вас ID-картка, потрібно надіслати копію обох сторін та прописку).

Свідоцтво про народження.

Ідентифікаційний код.

Документ, який підтверджує, що ви входите у категорію вразливого населення.

ADRA Ukraine

Як користуватися чат-ботами ADRA Ukraine
Звертаємо вашу увагу! ADRA Ukraine має два офіційних чат-боти — у Viber та Telegram. Чат-боти не прив’язані до будь-якого номера телефону. Пряме посил...