Надання практичної допомоги з питань організації бібліотечних фондів

Дата: 27.09.2022 12:26

Т.в.о. директора КЗ "Центру культури і дозвілля" Ружинської селищної ради Любов’ю Хитрою спільно з т.в.о. завідуючої філії "Ружинська публічна бібліотека" Світлана Загороднюк здійснено виїзд в філію "Бистрицький будинок культури-бібліотека". Перевірено приміщення і виявлено, що воно знаходиться в гарному стані. Була надана практична допомога  з питань організації бібліотечних фондів та рекомендації, щодо списання застарілої і зношеної літератури, оформленні бібліотечного простору та книжкових виставок, щоб покращити інтер'єр бібліотеки та приміщення. Надані методичні професійні консультації, щодо впровадження інноваційної діяльності в роботі працівників культури. Працівники філії отримали багато корисної інформації, яка допоможе у подальшій роботі!!!