На сучасному етапі важливо, щоб кожна посадова особа місцевого самоврядування володіла знаннями та уміннями, необхідними для роботи в нинішніх непростих суспільно-політичних умовах. Розвиток кадрів є однією з найважливіших передумов успіху будь-якої справи. З метою економії бюджетних ресурсів особливого значення набуває навчання посадових осіб місцевого самоврядування, важливе місце в якому надається підвищенню кваліфікації кадрів, як виду навчання, що триває без відриву від основного місця роботи, є безперервним, актуальним і забезпечує отримання нових знань.

Ружинська селищна рада, співпрацює одночасно з декількома Всеукраїнськими Асоціаціями, Програмами та Проєктами, які здійснюють організацію та проведення підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування, а саме: Всеукраїнською Асоціацією міст України, Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад, Житомирським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою», Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» «ГОВЕРЛА» та Управлінням національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації.

Тільки за останній місяць працівники Ружинської громади взяли участь у 23 семінарах, вебінарах тощо.

«Посадовці Ружинської селищної ради переконані, що такі навчання мають бути постійними, адже тоді вдасться бути конкурентними та ефективно виконувати свої обов’язки",- розповіла начальник загального відділу Юлія Федорович.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису