РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Виїзд студентів-чоловіків іноземних вишів за кордон під час воєнного стану більше неможливий – Державна прикордонна служба України.

Дата: 23.09.2022 08:48

Українські чоловіки-студенти, які навчаються за кордоном, більше не можуть виїхати за кордон під час дії воєнного стану.

Раніше, за рішенням вищого військового керівництва, студентам, які навчались за кордоном до 24 лютого, дозволяли виїжджати за межі України для продовження навчання. Прикордонники цю норму виконували, забезпечуючи пропуск. Проте останні місяці почались масові підробки документів, які нібито підтверджують навчання чоловіків за кордоном.