Кооперативний ринок у передвечірній час

Дата: 21.09.2022 09:15

Фото без описуРайон Кооперативного ринку по вулиці О.Бурди у Ружині у передвечірній час. Гарненько? Чисто, просторо, можна і пройти вільно, і проїхати. А буде ще краще – відремонтовані дорога і тротуари, дочекаємось Перемоги. А тепер згадайте, що тут робиться до обіду, особливо – у базарні дні. Торгівля ведеться вже й на дорозі у буквальному сенсі, а всі тротуари заставлені палатками та товаром. Небезпека як для пішоходів, так і водіїв більш ніж очевидна.

Тому зараз розглядається питання про те, щоб у найближчій перспективі задля безпеки дорожнього руху по вулиці О.Бурди встановити турнікети (загорожу), які відгородять дорогу, тротуар та місця загального користування від місць, де здійснюється торгівля. Турнікети будуть встановлюватися не суто по лінії тротуару, а по лінії, яка обмежує територію ринку.