Практична допомога навчальним закладам громади щодо організації евакуації учнів та персоналу під час сигналу «Повітряна тривога».

Дата: 19.09.2022 12:38

Поруч із облаштуванням укриттів у закладах освіти, важливе значення мають і практичні навички з їх використання, евакуації та перебування у них. Тому, уповноваженими працівниками Ружинської селищної ради надається практична допомога навчальним закладам громади щодо організації евакуації учнів та персоналу під час сигналу «Повітряна тривога». Зокрема, минулого тижня така допомога надана школам у Мовчанівці, Березянці, Ягнятині та Верхівні. Проведено також додаткове обстеження захисних споруд цивільного захисту, розташованих у цих школах, та надано методичні рекомендації. Крім того, спеціалісти селищної ради взяли участь в обстеженні найпростішого укриття Верхівнянської філії Житомирського агротехнічного фахового коледжу, в ході якого перевірено якість змонтованої системи оповіщення та управління евакуацією людей, що пристосована під сигнали цивільного захисту, а саме - «Повітряна тривога».