Фото без описуЗ нагоди Дня рятівника, який відзначається сьогодні, селищний голова Людмила Біляк привітала з професійним святом рятувальників Ружинської громади. Вона зазначила, що це свято сильних і відважних людей, які готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Людмила Біляк вручила подяку полковнику служби цивільного захисту, заступнику начальника, начальнику відділу організації наглядово-профілактичної роботи Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області Володимиру Федоровичу.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність, наполегливість у роботі та з нагоди професійного свята - Дня рятівника подяки від Ружинської селищної ради отримали працівники відділення 21 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області:

- Бонюк Сергій – старший сержант служби цивільного захисту, командир відділення;

- Любарський Микола – старший сержант служби цивільного захисту, диспетчер;

- Козловський Володимир – молодший сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник;

- Ярощук Петро – старший сержант служби цивільного захисту, старший пожежний–рятувальник.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису