Фото без описуВідділ земельних відносин, сільського господарства та екології Ружинської селищної ради інформує, що у Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам.

  Малі сільгоспвиробники зможуть скористатися підтримкою Євросоюзу, щоб вже цієї осені розпочати посівну, закупити корми, відремонтувати техніку тощо. Прийом заявок відбувається онлайн через Державний аграрний реєстр.     

За умовами програми, безповоротну допомогу зможуть отримати аграрії, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через Державний аграрний реєстр (dar.gov.ua).

   Зареєстровані у ДАР фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, що відповідають критеріям програми, зможуть отримати безповоротну допомогу в розмірі: 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (але не більше 372 тис. грн); 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача (але не більше 530 тис. грн).

Програма фінансується за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу.