Фото без описуСьогодні Ружинська гімназія гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у свої класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

В цьому навчальному році поріг Ружинської гімназії переступили 628 учнів, з них до першого класу пішли 65 першокласників, а останнім і вирішальним цей навчальний рік буде для 32 одинадцятикласників.

За доброю традицією селищний голова Людмила Біляк привітала учнів, батьків та коллектив Ружинської гімназії із початком навчання.

Нехай же радість першого дзвоника супроводжує нашу велику освітянську родину протягом кожного навчального року. Будьмо єдині. Тримаймося і пам’ятаймо: ми Українці, тож честь нам і хвала! І пам’ятаймо, освіта – це також зброя! Разом – ми сила! І кожен на своєму місці наближатиме перемогу над нашим спільним ворогом.

Усе буде Україна!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису