РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Що таке ДАР, та як зареєструватися в ньому?

Дата: 16.09.2022 09:58

Фото без опису  До Відділу земельних відносин, сільського господарства та екології селищної ради останнім часом часто звертаються із запитанням щодо ДАР (Державний Аграрний Реєстр).

Що ж таке ДАР або Державний аграрний реєстр?

Це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики для ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки для українських аграріїв.

Як зареєструватися в ДАР (Державний Аграрний реєстр)?

-На сайті dar.gov.ua натисніть Зареєструватися.

-Пройдіть реєстрацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису або BankID (Електронний підпис можна отримати самостійно через Приват24).

-Заповніть персональні дані та актуальні номер телефону та e-mail (електронна поштова скринька).

-Після завершення реєстрації увійдіть до свого електронного кабінету

-Перевірте правильність даних про ваші земельні ділянки, тварин тощо, які підтягнуться до кабінету з офіційних державних ресурсів автоматично.

-У разі виявлення неточностей чи помилок щодо земельних ділянок, тварин тощо — зверніться до компетентних органів. Після виправлення перевірте оновлені відомості у ДАР

. Наразі доступні 2 програми підтримки дрібних агровиробників. Допомогу зможуть отримати аграрії, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів.