Фото без опису Ружинська громада прихистила чималу кількість внутрішньо переміщених осіб. Аналіз звернень показав, що гуманітарним штабом Ружинської селищної ради у серпні прийнято та опрацьовано 329 звернень громадян, з них: допомога внутрішньо переміщеним особам - 248, найбільш потребуючим категоріям населення громади - 81.

Кількість прийнятих звернень з питань отримання гуманітарної допомоги при гуманітарному штабі громади в розрізі населених пунктів розподілилися в наступній кількості та відсотковому співвідношенні від загальної кількості, а саме:

м. Київ – 84 (33,87%),

Київська область – 33 (13,3%),

Донецьк та Донецька область – 68 (27,42%),

Луганск та Луганська область – 22 (8,9%),

Харків та Харківська область - 23 (9,3%),

Житомир та Житомирська область – 5 (2%),

Херсон та Херсонська область –8 (3,2%),

Миколаїв та Миколаївська область – 15 (6 %),

Запоріжжя та Запорізька область – 3 (1,2%),

Ружинська громада (найбільш потребуючих категорій населення громади) – 81, які отримали:

продуктові набори (крупи, макарони, олія, цукор, чай, консерви, молоко тощо) – 201;

набір із засобів особистої гігієни (мило, шампунь, крем, зубна щітка та паста тощо) – 197;

набір з дитячого харчування (дитяча суміш, каші, пюре, сік, дитяча пляшка) – 157;

підгузки для дітей та дорослих – 173.