Селищний голова Людмила Біляк провела виїзний особистий прийом громадян у Топорах та Рогачах

Дата: 15.09.2022 10:21

У Топорах на зустріч з очільницею громади прийшли мешканці, яких турбує питання щодо надання медичних послуг жителям села, роботи аптечного пункту, ремонт доріг та підготовка закладів до опалювального періоду.

Для вирішення питання про надання медичних послуг населенню Топорівського округу буде складено графік та організовано виїзні медичні бригади для обстеження жителів села.

Фото без опису Після зустрічі з мешканцями Топорів, селищний голова відвідала дитячий садочок і школу, оглянула укриття у даному приміщені.

У Рогачах жителі села звернулися з приводу ремонту дороги, спуску води у ставку, щодо майнових паїв, про отримання субсидії, обрізання дерев, які нависають над електролініями, та заготівлю дрів для опалення.

Заслухавши кожного заявника, Людмила Біляк на всі порушені питання надала обґрунтовані відповіді. Для опрацювання та вирішення деяких питань доручення отримали керівники структурних підрозділів селищної ради