Семінар- навчання з прийомними батьками та опікунами за участю селищного голови

Дата: 14.09.2022 11:05

Фото без описуНа території Ружинської громади функціонує 2 дитячі будинки сімейного типу, де виховується 12 дітей, 10 прийомних сімей, у яких виховується 28 дітей, та 18 опікунських сімей, які виховують 24 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. 13 вересня 2022 року службою у справах дітей був організований семінар для батьків-вихователів, прийомних батьків та опікунів (піклувальників) на тему: «Спільна співпраця служб та відділів селищної ради з прийомними батьками та опікунами щодо захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Семінар проводився за участю селищного голови Людмили Біляк. Присутні отримали багато корисної інформації та відповіді на свої запитання щодо навчання, виховання, захисту прав та інтересів дітей.