Війна забрала ще одне молоде життя

Дата: 06.09.2022 15:03

Фото без описуЗ глибоким сумом сповіщаємо про загибель захисника України, мешканця с. Мовчанівка, старшого солдата Якимчука Романа Васильовича, 1996 р.н.

Роман Якимчук, механік взводу технічного забезпечення 3 механізованого батальйону, був призваний на військову службу по мобілізації 25 лютого цього року. 01.09.2022 року помер у міській лікарні м.Дніпро в результаті ускладнень після поранень, отриманих 30.08.2022 року в результаті здійснення противником артилерійського обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області. Загинув у результаті бойових дій під час захисту Батьківщини.

Про місце, дату та час поховання Романа Якимчука буде повідомлено додатково.

Ружинська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського героя!