Візит селищного голови Людмили Біляк до Республіки Польща

Дата: 31.08.2022 14:47

Фото без опису Селищний голова Людмила Біляк, спільно з головами громад з різних регіонів України та представників аграрного бізнесу здійснює візит до Польщі щодо вивчення досвіду роботи підприємств Республіки Польща у сфері виробництва та переробки сільськогосподарської продукції. Така можливість отримана в рамках реалізації спільного проекту Центру розвитку місцевого самоврядування та Польсько-української аграрної асоціації, куди Людмила Біляк запрошена вже вдруге. Нині мала агропереробка може дати значну підтримку і місцевій економіці у вигляді податків, і продовольчій безпеці нашої країни, і дати роботу місцевим жителям громад та вимушено переміщеним особам, які мешкають в громадах. Традиційно, у перший день відбулася зустріч у Варшаві у Посольстві України у Польщі.