Фото без описуВодій-радіотелефоніст автомобільного взводу групи матеріального забезпечення військової частини А 7014 старший солдат Віктор Міняйло був призваний на військову службу під час загальної мобілізації 18 квітня 2022 року. Героїчно загинув ще 1 серпня в м.Мар’їнка Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям, внаслідок артилерійського обстрілу з боку країни-агресора – російської федерації.

Попереднє повідомлення про його можливу смерть надійшло на Ружинщину ще у другій декаді серпня, але до останнього моменту залишалася надія на те, що Віктор живий. Нажаль, сьогодні ця надія скресла… Поховають Віктора у рідному Карабчиєві, про дату та час поховання буде повідомлено додатково.

Ружинська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського героя!