Фото без опису  

    На території нашого району зафіксовано випадки, коли невідомі особи телефонують родичам військовослужбовців та сповіщають про загибель сина/чоловіка під час ведення бойових дій або кажуть, що він потрапив у полон.

   Закликаю рідних ретельніше перевіряти інформацію, яка надходить до них з невідомих, неофіційних джерел. Ворог веде в Україні активну інформаційну та психологічну війну, метою якої є зламати та залякати українців, посіяти у їх серцях страх й зневіру. Змусити панікувати й втручатися у роботу відповідних державних служб, намагаючись розшукати інформацію про своїх рідних.

   Звертаю увагу! Наказом Міністерства оборони передбачено, що у випадку загибелі військового командир військової частини того ж дня повідомляє про це військового комісара за місцем проживання сім’ї. Також формується офіційне письмове сповіщення про загибель, яке надсилається до місцевого РТЦК та СП (тобто, військкомату). Відправляти цей документ безпосередньо сім’ї загиблого заборонено. І саме військкомат на підставі отриманого сповіщення зобов’язаний повідомити сім’ї або близьким родичам військового про його смерть, а також висловити їм співчуття, проінформувати про пільги та призначення пенсії.

    Додатково державною було розроблено чіткий механізм – Дорожня карта дії родини, на випадок якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (у тому числі – ТРО), правоохоронних органів, пропав безвісти, потрапив у полон або загинув. Ознайомитися з нею можна за посиланням

Будьте пильні, тримайте інформаційний фронт та не давайте нікому можливості скористатися вашою довірою та вашими переживаннями за рідну людину.

 

Начальник Бердичівської районної

військової адміністрації                                                                        Людмила ДИМИДЮК

Фото без опису