У Вербівці до очільниці громади звернулися жителі села з приводу транспортного сполучення із Ружином та щодо відновлення роботи міграційної служби у Ружині.
     Також Людмила Біляк провела особистий прийом у Верхівні, жителі якої звернулися щодо проблемного питання – це закриття стаціонарного поштового відділення у селі та оформлення права власності на житло.
   Селищний голова також передала  засоби особистої гігієни для жителів Вербівки, Верхівні, Мовчанівки, які їх потребують.
     А ще Людмила Біляк пригостила солодощами дітей, які проводили свій відпочинок  у Мовчанівському «Містечку дозвілля».

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису