Селищний голова Людмила Біляк продовжує проводити виїзні особисті прийоми громадян в населених пунктах громади

Дата: 21.07.2022 16:26

У Вербівці до очільниці громади звернулися жителі села з приводу транспортного сполучення із Ружином та щодо відновлення роботи міграційної служби у Ружині.
     Також Людмила Біляк провела особистий прийом у Верхівні, жителі якої звернулися щодо проблемного питання – це закриття стаціонарного поштового відділення у селі та оформлення права власності на житло.
   Селищний голова також передала  засоби особистої гігієни для жителів Вербівки, Верхівні, Мовчанівки, які їх потребують.
     А ще Людмила Біляк пригостила солодощами дітей, які проводили свій відпочинок  у Мовчанівському «Містечку дозвілля».