У Дерганівці на зустріч з очільницею громади прийшли жителі села, яких турбує проблема  водопостачання. Зокрема, організація роботи комунального підприємства «Джерело», яке має займатись водопостачанням, експлуатацією та добудовою   водогону, обліком споживачів, та контролем  за оплатою наданих послуг. 
   На всі питання селищний голова надала обґрунтовані відповіді і конструктивні пропозиції щодо їх вирішення.

Фото без описуФото без описуФото без опису

    У Білилівці на прийом звернулися батьки дітей Білилівського дошкільного навчального закладу, з колективним зверненням щодо можливості  подальшої роботи даного закладу без укриття у період воєнного стану. Селищний голова пояснила присутнім суть проблеми, яка виникла. Відповідно до діючих нормативних актів навчальний заклад у період воєнного стану не може функціонувати за  відсутності укриття. Обговорено пропозицію щодо відкриття  дошкільної чергової групи для діток у приміщені Білилівської гімназії.
     Людмила Біляк разом із  батьками відвідали гімназію, оглянули приміщення, яке можливо облаштувати для розміщення чергової групи дитячого садочку. Проінспектували укриття у гімназії.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

    У Немиринцях селищний голова оглянула приміщення садочка, школи та укриття. Розглянули пропозиції  перенесення дошкільного навчального закладу до приміщення школи. Оскільки у приміщені садочку відсутнє укриття, що унеможливлює його подальше функціонування.
    Людмила Біляк доручила структурним підрозділам селищної ради, із залученням  відповідних фахівців, комісійно вивчити дане питання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису