Інформація про розгляд звернень  громадян, які надійшли  до Ружинської селищної ради  за І півріччя 2022 року

Дата: 14.07.2022 17:44

За  І - півріччя 2022 року до Ружинської селищної ради надійшло 12226 звернень громадян.

Аналіз звернень громадян свідчить, що найбільше  надійшло звернень громадян по питанню соціального захисту – 11647  (95,2%):

- реєстрація та надання  соціальної  допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам   -  6196  українців;

- допомоги  внутрішньо переміщеним особам  продовольча місія від Aгентства ООН у справах біженців – 3682 українців;

- гуманітарним штабом Ружинської селищної ради опрацьовано звернення та надано допомогу внутрішньо переміщеним особам та найбільш потребуючим категоріям населення громади -  1769 заяв, зокрема:

- березень місяць – 206,

- квітень місяць – 547,

- травень місяць – 649,

- червень місяць – 367.

Кількість прийнятих зверненнь з питань отримання гуманітарної допомоги при гуманітарному штабі громади в розрізі населених пунктів розподілилися в наступній кількості та відсотвковому співвідношенні від загальної кількості, а саме:

• м.  Київ – 493 (27,9%),
  • Київська область – 697 (39,4%),
  • Донецьк та Донецька область – 145 (8,2%),
  • Чернігів та Чернігівська область – 71 (4%),
  • Харків та Харківська область   97 (5,5%),
  • Житомир та Житомирська область – 65 (3,7%),
  • Херсон та Херсонська область –70 (4%),
  • Миколаїв та Миколаївська область – 54 (3,1 %),
  • Запоріжжя та Запорізька область – 35 (2%),
  • Ружинська громада (найбільш потребуючих категорій населення громади) – 42 (2,4 %),

які отримали:

• продуктові набори (крупи, макарони, олія, цукор, чай, консерви, молоко тощо) – 1586;
  • набір із засобів особистої гігієни ( мило, шампунь, крем, зубна щітка та паста тощо) – 1390;
  • набір з дитячого харчування ( дитяча  суміш, каші, пюре, сік, дитяча пляшка) – 1187;
  • підгузки для дітей та дорослих – 1335;
  • іграшки – 77.

Щодо отримання фінансової допомоги від держави на оплату комунальних послуг власникам житлових приміщень, які прихистили у себе вдома вимушених переселенців із зони проведення бойових дій  надійшло -  398 звернень, зокрема:

• березень – 42 звернення,
  • квітень – 231 звернення,
  • травень – 90 звернення,
  • червень – 35 звернення.

181 звернення від громадян України надійшло до селищної ради через загальний відділ, з яких:

• з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення  – 43,
  • з кадрових питань – 40,
  • із земельних питань – 33,
  • з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва – 31,
  • з питань сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей –21,
  • з питань соціально-економічного розвитку – 13.

Із загальної кількості заяв, скарг та пропозицій громадян через загальний відділ зареєстровано: колективних звернень - 6, депутатських – 5.

З Урядової Гарячої Лінії Житомирської обласної державної адміністрації до загального відділу надійшло - 6 звернень, по питаннях:   житлово комунального господарства, благоустрою та виплати соціальної допомоги.

Враховуючи актуальність проблем, пов’язаних з роботою щодо своєчасного та якісного розгляду звернень громадян, дотримання вимог інструкції  з ведення діловодства в Ружинській сільській раді, праціниками загального відділу  вживаються всі можливі заходи з метою покращення роботи працівниками структурних підрозділів селищної ради з питань розгляду звернень громадян.

Усі звернення, розглядалися з дотримання вимог статті 20 Закону України «Про звернення громдян».