Діти - наше майбутнє!

Дата: 08.07.2022 14:54

Для кожного дорослого, найважливіше, щоб наші діти росли в вільній, незалежній, мирній країні!

І саме зараз потрібно правильно виховувати своїх дітей, вкладати в них правильні цінності і прививати любов до навчання, культури, творчості, спорту і звичайно до НЕНЬКИ УКРАЇНИ!

Юні таланти Ружинської музичної школи, взяли участь в Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі "Україна єдина". За рішенням конкурсної комісії були відзначені дипломом Лауреата І-ступеня.

За виховання молодого покоління в дусі патріотизму, духовності, шанування культурних традицій та ціностей, Подякою міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу "Україна єдина" НАГОРОДЖЕНО:

Директора та викладача сольного співу (вокалу) - Мацюка Ю. Ю. Викладача по класу гітари - Григоренко С.О. Викладача по класу сольного співу (вокалу) - Панченко В.О.

НАШІ КОНКУРСАНТИ:

- Солодова Олена - викладач Мацюк Ю.Ю.

- Солодова Дарина - викладач Мацюк Ю.Ю.

- Кирилішина Вікторія - викладач Григоренко С.О.

- Чумак Соломія - викладач Панченко В.О.

- Халілова Аміна - викладач Панченко В.О.

- Виноград Софія - викладач Панченко В.О.

- Гутівська Дарина - викладач Панченко В.О.