З Днем родини!

Дата: 08.07.2022 09:07

Шановні жителі громади, вітаю вас із важливим та душевним святом – Днем родини!

Наша сім’я та рідні люди уособлюють затишок, спокій та безумовну любов. В цей день ми сповнені вдячності всім тим, хто поряд крокує пліч-о-пліч з нами, підбадьорює, підтримує та турбується.

Родина є осередком взаєморозуміння, поваги, збереження сімейних цінностей та традицій. Тому ми повинні берегти родинне вогнище та приділяти достатньо уваги нашим рідним, усвідомлювати цінність проведеного часу разом.

Бажаю всім родинам злагоди, щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту та миру. Нехай сімейне життя буде насичене яскравими подіями, які назавжди будуть закарбовані в скарбниці приємних емоцій і спогадів.

Селищний голова                                                                             Людмила Біляк