01 липня Кабінет Міністрів України запровадив програму «єРобота», у межах якої пропонуються грантові програми для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання. То ж тепер громадяни     України можуть отримати гранти на наступні цілі:

• для створення власного бізнесу;

• для розвитку переробного підприємства;

• для фінансування закладки саду;

• для реалізації стартапу, у тому числі в сфері ІТ;

 • для навчання ІТ-спеціальностям.

        Програма грантів «Старт в ІТ» передбачає оплату вартості навчання для тих громадян, які втратили роботу, перебувають під час простою, або у неоплачуваних відпустках, ВПО та люди, які бажають отримати нову професію у сфері IT. Заявки учасників разом з пакетом документів приймаються центрами зайнятості.

          Одержувачам гранту надається електронний сертифікат для професійного навчання, який гарантує оплату навчальних послуг. Учасники програми мають використати сертифікат протягом 10 робочих днів з дня видачі, уклавши на його підставі договір про надання освітніх послуг із закладом освіти. Особи, які беруть участь у програмі, зобов’язуються пройти курс навчання та після його завершення протягом 30 днів працевлаштуватися за новою спеціальністю, або відкрити               

   Більше інформації – за цим та цим посиланнями.

Фото без опису