РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Отримано продуктові набори за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації

Дата: 28.06.2022 14:36

310 нових продуктових наборів знову отримано за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації.
    Всі їх вручено внутрішньо переміщеним особам із Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської областей, де ведуться активні бойові дії.
         Відзначимо, що допомогу видавали не "набір на сім'ю", а кожному члену родини переміщених особисто. Тому отримали її всі члени сімей, незалежно від віку.