Оголошення щодо обговорення та внесення пропозицій щодо Статуту Ружинської селищної територіальної громади

Дата: 24.06.2022 13:34

Відповідно до розпорядження Ружинського селищного голови «Про створення робочої групи з розробки Статуту Ружинської селищної територіальної громади» від 27.05.2022 р. №87,  з 23.06.2022 року по 25.07.2022 року проводяться громадські обговорення та збір пропозицій проєкту Статуту Ружинської селищної територіальної громади.

Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, жителів громади з проханням ознайомитися з документом і надати зауваження, пропозиції, доповнення або зміни до проекту Статуту громади.

З проєктом документу можна ознайомитися за посиланням:

проєкт Статуту

Пропозиції надсилайте у паперовій або електронній формі з позначкою «Пропозиції до Статуту» та з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону на адресу смт Ружин, вул. Бірюкова, 2, 3 поверх, кабінет № 45 або на електронну адресу: ruzhin_rada@ukr.net

Ваша думка важлива для нас!