На позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розглянуто питання:

- виявлення серед внутрішньо переміщених осіб хворого на туберкульоз; 
- стан протипожежного водопостачання в населених пунктах Ружинської територіальної громади;
- результати перевірок наявності та утримання захисних споруд у навчальних закладах Ружинської громади.

   За результатами засідання вирішено, зокрема, надати начальнику відділу освіти доручення розглянути можливість функціонування в умовах воєнного стану лише тих навчальних закладів громади, у яких забезпечено для 100% учасників освітнього процесу укриття у захисних спорудах цивільного захисту, що відповідають усім чинним стандартам, правилам та нормам. Це, до речі, випливає також із вимог для відновлення очного навчання у школах та відвідування дитячих садків, які ставить міністерство освіти.
    Крім того, старостам, орендарям та постійним користувачам водних об’єктів доручено забезпечити об’єкти населених пунктів громади протипожежним водопостачанням – обладнати крани на водонапірних вежах та влаштувати пірси на ставках. 
    Також, відтепер з метою уникнення можливого спалаху інфекційних та інших хвороб, які передаються повітряним шляхом, внутрішньо переміщеним особам, які прибувають на територію громади, організовуватимуть медичне спостереження - огляди та флюорографічне обстеження.

Фото без опису