Розіграш Кубка на підтримку ЗСУ

Дата: 13.06.2022 10:52
Кількість переглядів: 176

У селі Новоселиця на Попільнянщині відбувся розіграш Кубка на підтримку ЗСУ.

За трофей позмагалися чотири команди по коловій системі: дві команди господарів змагань, об'єднана команда "Сквира-Тетіїв" та команда Ружинської громади "Ружин".

В першому матчі Ружинці зустрілися з командою господарів змагань, де за рівної гри здобули перемогу з рахунком 3-2.

Друга зустріч за участі Нашої команди з командою "Сквира-Тетіїв" виявилася складною, програючи 1-4 в другому таймі спромоглися видати "камбек" в три м'ячі та звести гру в нічию 4-4.

В завершальному матчі зустрілися ще з однією командою господарів змагань, де вже після першого тайму Ружинці повели в рахунку 5-0.

В другому таймі господарям вдалося реалізувати три м'ячі та це не завадило Нашій команді здобути перемогу з рахунком 5-3 та право володіти Кубком!