"БЛАГОДІЙНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ"

Дата: 23.05.2022 11:01

Сьогодні в м.Козятин Вінницької області на місцевому стадіоні відбувся футбольний матч на підтримку ЗСУ за участі команди Ружинської громади та місцевих футболістів.

Перед матчем привітав учасників голова Козятинської асоціації футболу, наголосивши на важливості проведення турніру, а саме на підтримку ЗСУ. Учасники вшанували хвилиною мовчання захисників України, які віддали життя за Свободу та Незалежність України.

Перемогу здобули гравці місцевої команди з рахунком 4-2. Приємно, що в матчі брали участь також Наші Захисники, які проходять військову службу в ЗСУ.

Дякуємо футбольним активістам м.Козятина за гостинний прийом, дружню атмосферу, а також за організацію благодійного матчу!