Дата: 19.05.2022 15:42

Сьогодні 19.05.2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Ружинської селищної ради, яке співпало з Днем вишиванки.

Перед початком засідання селищний голова Людмила Біляк разом з членами виконкому та працівниками селищної ради сфотографувалися у вишиванках перед будинком Ружинської селищної ради.

Розпочалося засідання  - хвилиною вшанування пам’яті воїнів - земляків, які загинули захищаючи рідну Україну (2014, 2022 роки).

На порядок денний було винесено 26 питань, у тому числі про:

• роботу фінансового управління Ружинської селищної ради;
  • виконання селищного бюджету за І квартал 2022 року;
  • внесення змін Комплексної програми соціального захисту населення Ружинської селищної ради на 2021- 2025 роки;
  • встановлення режиму роботи об’єктів сфери торгівлі, закладів ресторанного господарства  та впорядкування торгівлі алкогольними  а слабоалкогольними напоями;
  • внесення змін до рішення №66 від 08.04.2021 р.,щодо створення комісії з питань евакуації населення у разі загрози надзвичайної ситуації;
  • надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Членами виконкому селищної ради був затверджений висновок, щодо доцільності позбавлення  батьківських прав С.А.Бугая.

Всі рішення виконавчого комітету були прийняті одноголосно, окрім одного, яке потребувало додаткового вивчення, а саме рішення «Про включення до Переліку об’єктів оренди першого типу об’єкта оренди комунальної власності Ружинської селищної територіальної громади».