Підсумки обласної педагогічної виставки

Дата: 18.05.2022 10:13

Відповідно до плану роботи відділу освіти Ружинської селищної ради, Центру професійного  розвитку педагогічних працівників 5-6 січня 2022 року на базі КУ «ЦПРПП» була проведена педагогічна виставка Ружинської громади «Сучасна освіта Ружинщини - 2022».

Матеріали на виставку представили 11 закладів загальної середньої освіти, 2 гімназії, 2 заклади дошкільної освіти. Всього на розгляд журі було представлено  52 роботи педагогів.

Педагоги-практики подали на виставку результати творчої діяльності, своєї науково-методичної роботи. Серед них дидактичні та навчально-методичні посібники, порадники, збірники текстів диктантів та переказів. Всі матеріали були затверджені педагогічними радами шкіл.

Журі конкурсу-виставки уважно вивчили  всі роботи врахували при їх оцінюванні актуальність тем, оригінальність та новизну розробки, практичне застосування, використання інноваційних педагогічних технологій, естетичність оформлення.

За наслідками ІІ етапу виставки освітньої діяльності ЗЗСО Ружинської громади на обласний етап було відібрано 27 робіт.

В березні на базі КУ «Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради відбулися підсумки обласного етапу виставки перспективного педагогічного досвіду  «Сучасна освіта Житомирщини - 2022».

За результатами оцінювання журі 16 педагогів нашої громади відзначено у наказі № 101-ОД від 18.03. 2022 року  КЗ «Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради.

Серед відзначених вчителі Ружинської гімназії – Євтух Т. Л., Передерій Л. О., Білилівської  гімназії – Кирилішина Л. М., Пивовар В. М., Музичук В. Л., Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Медвецька Т. В., Маковенко О. Г., Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст. – Черниш Г. О., Мовчанівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Кравченко В. В., Зарічанської ЗОШ  І-ІІ ст. – Кича Л. С., Ружинського   дошкільного навчального закладу №1 – Яремчук С. С., Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ст. – Мазур В. М.,

Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст. – Ляхута Т. Г., Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст. – Іллюк Л. О., Куделіна В. А., Голубівської ЗОШ І-ІІІ – Волинець О. В.

Відділ освіти та  КУ «Центр професійного  розвитку педагогічних працівників» Ружинської селищної ради щиро вітають вищевказаних педагогів з перемогою і бажають нових успіхів в розвитку освітньої галузі  Ружинської громади. Якісна підготовка матеріалів даних учителів дозволила атестаційній комісії другого рівня врахувати досягнення  учасників, які отримали диплом обласної виставки  «Сучасна освіта Житомирщини - 2022» під час проходження чергової атестації.