РОЗІГРАШ КУБКА З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ВЕТЕРАНІВ 40+ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 10.05.2022 14:10

В м.Сквира відбувся турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ, в якому участь взяла команда Ружинської громади. В змаганнях брали участь 6 команд, які розпочали турнір з групового етапу (дві групи по три команди, переможці груп потрапили до фіналу).

Змагання розпочалися із зустрічі команд "Ружин" - "Попільня", де було зафіксовано нічийний результат 1-1. Наступним суперником нашої команди стали гравці команди "Володарка", де Ружинці здобули впевнену перемогу з рахунком 4-1. "Попільня"-"Володарка" зіграли внічию 3-3, що нам дало змогу потрапити до фіналу Кубка. В другій групі "Сквира"- "Ставище" зіграли в нічию та по черзі обіграли команду "Погребище", де за рахунок кращої різниці забитих-пропущених м'ячів переможцями групи стали гравці команди "Ставище".

Фінал "Ружин" - "Ставище" виявився рівним та напруженим, де команди продемонстрували гарну гру в захисті, що і стало сухою нічиєю 0-0. В післяматчевій серії пенальті спортивна фортуна посміхнулася команді "Ставище", які в підсумку здобули Кубок переможців турніру.

Вітаємо переможців та учасників змагань!

Також, дякуємо Сквирянам за запрошення та високу організацію турніру!

P.S.Це саме той турнір, де результат на другому місці. Головне зараз підтримка та перемога України!

Командами-учасницями турніру зібрано близько 12 тис.грн., які будуть направлені на підтримку ЗСУ.