У зв'язку з воєнним станом змінено діяльність на території Ружинської громади

Дата: 25.02.2022 17:30

Розпорядження селищного голови: відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про основи національного спротиву», Указу Президента України № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 року, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Перевести діяльність органів місцевого самоврядування Ружинської селищної територіальної громади, виконавчого апарату Ружинської селищної ради на роботу в умовах воєнного стану, зі зміною Правил внутрішнього трудового розпорядку та графіку роботи за  окремими розпорядженнями.
  2. Встановити пропускний режим у адміністративні приміщення Ружинської селищної ради.
  3. Встановити режим «без вуличного освітлення» у населених пунктах громади у нічний час доби.
  4. Заборонити суб’єктам господарювання, іншим особам вмикати будь-які зовнішні освітлювальні прилади (ліхтарі, вивіски, сіті-лайти тощо) у нічний час доби. Дозволити уповноваженим особам здійснювати примусове вимкнення вказаних світлових приладів. Рекомендувати мешканців квартир та будинків максимально обмежити освітлюваність помешкань (вживати заходи до затінення вікон щільними гардинами, папером тощо) у нічний час доби.
  5. Зупинити навчальний процес у освітніх закладах Ружинської селищної ради до видання окремого розпорядження про відновлення навчання.
  6. З метою забезпечення дотримання вимог комендантського часу для працівників та відвідувачів, встановити графік роботи закладів торгівлі (крім аптек та АЗС), закладів харчування (у тому числі – кафе, ресторанів, барів) усіх форм власності - не пізніше 21.00 год.
  7. Заборонити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) на території Ружинської територіальної громади.
  8. Обмежити рух транспортних засобів територією громади, встановити здійснення їх огляду працівниками Національної поліції України, громадських формувань, зареєстрованих на території Ружинської селищної територіальної громади.
  9. Повноваження зі здійснення контролю та вжиття заходів реагування за виконанням даного розпорядження покласти на органи Національної поліції України, громадські формування, зареєстровані на території Ружинської селищної територіальної громади, першого заступника селищного голови Березовенка В.П., старост старостинських округів.
  10.     Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                               Л.О. Біляк