До уваги мешканців зареєстрованих у Ружинській громаді! Ружинська селищна рада розпочала ведення Реєстру громади (далі-РГ).
     Головне завдання  реєстру - це забезпечити єдину, загальну систему обробки даних про мешканців громади включно з адресним довідником.
     Тому, просимо кожного мешканця населеного пункту з’явитися до старости  свого старостинського округу, а у смт Ружин відвідати «Центр надання адміністративних послуг», розташований на першому поверсі адміністративної будівлі по вулиці Бірюкова, 2, для проведення актуалізації (звірки) даних кожного жителя, проживаючого на території громади на підставі існуючих наявних документів з даними інформаційної системи. 
     При собі необхідно мати документи, які посвідують особу (паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та додатку до неї Форми №13 про реєстрацію місця проживання, свідоцтво про народження, право власності на будинок).

     ПОПЕРЕДЖЕННЯ: особам, які не пройдуть актуалізацію даних  до  01.03.2022 року в програмі РГ, не будуть надаватися довідки, витяги.
    Також зазначені особи  не зможуть звернутися за призначенням всіх видів допомог, пільг та субсидій.
    Переконливо просимо з максимальною серйозністю віднестися до цієї роботи всіх жителів нашої громади.

Фото без опису