КРАЩЕ МАЙБУТНЄ – ІНІЦІАТИВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!!! Візьміть участь у анкетуванні

Дата: 11.02.2022 10:48

ВИЯВЛЕННЯ ПОТРЕБ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

ШЛЯХОМ АНКЕТУВАННЯ

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради № 288 від 21грудня 2021 року, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постановиКабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», Порядку визначення потреб населення адміністративнотериторіальної одиниці у соціальних послугах, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 20.01.2014 № 28, з метою розвитку соціальних послуг у громаді, посилення проведення соціальної роботи щодо адміністрування виявлення потреб мешканців громади та організації для них доступних соціальних послуг, на території Ружинської селищної територіальної громади з 10 лютого 2022 року проводиться Анкетування (опитування).

Шановні мешканці громади! Кожна Ваша пропозиція для нас – це можливість стати кращими. Ваші відгуки є дуже важливою складовою у встановленні взаємовигідного зв’язку між соціальними службами та отримувачами послуг. Кожному відгуку гарантовано приділятиметься увага та вагоме значення. Усі Ваші побажання будуть враховані.

МИ ПРАЦЮЄМО для ВАС !!!

Посилання на анкетування