РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Проведено навчання щодо заповнення та подання електронних декларацій

Дата: 10.02.2022 10:21

У період з 03.02.2022 року по 07.02.2022 року відділом правового забезпечення, було проведено інформаційне навчання щодо подання та заповнення електронних декларацій за участю  посадових осіб селищної  ради, комунальних установ та керівників підприємств, які є субєктами декларування.

Під час семінару суб’єктів  декларування  ознайомлено  зі змінами,  внесеними до Закону України «Про запобігання корупції» та  особливостями  заповнення нової форми  декларації  особи, уповноваженої на виконання  функцій держави  або місцевого самоврядування.

Обговорено найбільш актуальні  проблеми, які виникають  під час подачі  декларацій, необхідність  своєчасної  подачі е-декларацій, дотримання  додаткових  заходів  фінансового  контролю, передбачених  статтею 52 Закону України «Про запобігання корупції», роз’яснено підстави притягнення до відповідальності  за несвоєчасне подання декларації, подання завідомо недостовірних відомостей  у декларації, недотримання заходів фінансового контролю, надано рекомендації при роботі з  Єдиним  державним реєстром  декларацій.