Переможці обласної олімпіади з географії

Дата: 31.01.2022 15:42

Наша Ружинська громада вкотре може пишатися талановитими учнями – переможцями обласних олімпіад.

29 січня 2022 року  в м. Житомирі відбувся ІІІ  (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Ружинську громаду на олімпіаді представляли учні Ружинської, Білилівської гімназій, Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Ми горді тим, що за результатами олімпіади маємо  ще двох переможців:

- Кравченко Вероніка, учениця 8-А класу Ружинської гімназії (вчитель Воронюк Світлана Сергіївна), здобула диплом ІІІ ступеня;

- Кадикова Софія, учениця 9 класу Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Безкоровайна Ольга Іванівна), здобула диплом ІІ ступеня, поступившись місцем лише двом учасникам олімпіади.

Висловлюємо вдячність учителям Світлані Сергіївні Воронюк та Ользі Іванівні Безкоровайній, які підготували наших переможців. Адже перемога в олімпіаді – це завжди величезна праця як учнів та їх наставників.