РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Інформація про стан роботи з розгляду  звернень громадян за 2021 рік

Дата: 28.01.2022 10:40

За 2021 рік до Ружинської селищної ради від жителів громади надійшло 2546 звернень. З метою оперативного вирішення нагальних питань життєзабезпечення населення введено в практику проведення керівництвом селищної ради особистий прийом. На особистому прийомі селищного голови прийнято – 107 заяв. Всі питання, з якими звертались громадяни, були проаналізовані та поставлені на контроль для повного вирішення.

За звітній період старостами громади було отримано 2585 звернень, з них 390 письмово.

Аналіз письмових звернень свідчить про те, що найбільше їх надійшло з питань:

- земельних відносин сільського господарства та екології - 2239;

- юридичної та кадрової  роботи - 902;

- соціального захисту населення-1495;

-житлово-комунального господарства, містобудування,архітектури та     будівництва - 171;

- колективних звернень - 79.

З Урядової Гарячої Лінії Житомирської обласної державної адміністрації до Ружинської селищної ради надійшло - 12 звернень.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Ружинської селищної ради  питання щодо розгляду звернень громадян  розглядались на засіданні виконавчого комітету. На сторінках веб-сайту опубліковані інформації про стан роботи розгляду звернень громадян за І півріччя та за 9 місяців 2021 р.Фото без опису