Двадцять п’ятого січня відбулося позачергове  засідання  виконавчого комітету Ружинської селищної ради. Розпочалося воно із приємних урочистостей. Селищний голова Людмила Біляк привітала членів виконкому Юрія Кулика та Василя Кащука з Днем народження.

Фото без опису

Фото без опису

На порядок денний було винесено 5 питань,  з них   про:

надання дозволу на видалення зелених насаджень  на території     кладовищ  в с. Немиринці, с. Княжики, с. Сахни;

- внесення змін до рішення №225 від 12.10.2021 року: даним рішенням продовжено на рік термін ордеру щодо видалення зелених насаджень, який закінчився 31.12.2021р;

- створення комісії з обстеження полезахисної лісової смуги, розташованої на землях сг призначення с. Зоряне, що входить до складу Ружинської  територіальної громади.

Членами виконкому селищної ради також був затверджений висновок щодо доцільності позбавлення батьківських прав жительки с. Білилівка.

Всі рішення виконавчого комітету були прийняті одноголосно.

Фото без опису

 На завершення виступив  заступник начальника Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області Володимир Федорович, який інформував щодо  правил безпеки на льоду.

   Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ружинської селищної ради Олександр Боденчук  інформував про проведення  третьої бустерної   дози вакцини проти СOVID-19 населенню громади.

  Начальник служби у справах дітей Тетяна Драчук проінформувала членів виконкому про створення в громаді патронатної сім’ї.

Фото без опису

Фото без описуФото без опису