Засідання  виконкому селищної ради

Дата: 19.01.2022 15:34

18.01.2022  відбулося засідання  виконкому селищної ради. Членами виконкому   розглянуто 18 питань,  з них шість про надання дозволу на видалення зелених насаджень, а саме: на території смт Ружин по вул. Небесної Сотні та  вул. Київська 68, на території Голубівської ЗОШ, в с. Бистрик по вул. Зарічній та Травневій, на кладовищах  в с. Прибережне, с. Бистрик.

Одноголосно прийняли  рішення:

- Про взяття на квартирний облік осіб із числа дітей, позбавлених батьківського піклування;

- Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення;

- Про визначення земельної ділянки для компостування опалого листя.

На завершення виступив заступник начальника Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області Володимир Федорович, який інформував щодо  правила купання на Водохреща.

Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ружинської селищної ради Олександр Боденчук  інформував про проведення  третьої (бустерної, ревакцинальної ) дози вакцини проти СOVID-19 населенню громади.