ОГОЛОШЕННЯ про визнання конкурсу на заміщення вакантної посади директора Топорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області таким, що не відбувся

Дата: 13.01.2022 16:26

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку із відсутністю заяв про участь у конкурсі на посаду директора Топорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області конкурс на заміщення вакантної посади директора Топорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області, оголошеного наказом відділу освіти Ружинської селищної ради від 06.12.2021 року № 321 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Топорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області» визнано таким, що не відбувся.

Протокол №1